Vybrat zemi

   Informace anglicky   Informace anglicky
Proškoleno 10 miliónů učitelů:
Proměněno bezpočet učeben
Hlavní stránka ›Vzdělávací iniciativa Intel® ›
Vzdělávací iniciativa Intel®
Věříme, že studenti po celém světě mají právo mít k dispozici pomůcky potřebné k tomu, aby se stali další generací novátorů. Společnost Intel každý rok investuje 100 milionů dolarů na podporu výuky učitelů, vzdělávání studentů a inovací na univerzitách po celém světě – zejména v oblastech matematiky, vědy a technologií.
Školení učitelů Školení učitelů
Školicí program Intel® (Intel® Teach Program)  pomáhá učitelům porozumět tomu, jak, kdy a kde představit technologické pomůcky nástroje a informace studentům.

Mezinárodní vědecký a technický festival Mezinárodní vědecký a technický festival Největší vědecká soutěž na světě, kde mladí vědci, kteří ještě nejsou na vysoké škole, soutěží o více než 4 miliony dolarů, které budou rozdány v cenách a prostřednictvím stipendií.

Technologické inovace na univerzitách Technologické inovace na univerzitách
Program vyššího vzdělávání Intel® (Intel® Higher Education Program) představuje celosvětovou snahu předávat znalosti o průlomových technologiích univerzitám prostřednictvím grantů na výzkum, diskusí o podnikání v oblasti technologií a školení od vědců ze společnosti Intel.
 
 
Související odkazy
 Na zaèátek stránky