Programy edukacyjne Intel w różnych krajach

   Symbol A występujący po nazwie łącza oznacza, że zawartość jest w języku angielskim.   Informacje po angielsku
Przeszkoliliśmy 10 milionów nauczycieli i odmieniliśmy niezliczoną liczbę klas.
Strona główna ›Inicjatywa edukacyjna Intel® ›
Inicjatywa edukacyjna Intel®
Uważamy, że wszędzie studenci zasługują na narzędzia potrzebne im, aby stać się następną generacją innowatorów. Co roku firma Intel inwestuje 100 milionów USD, aby pomóc nauczycielom nauczać, studentom uczyć się, a uniwersytetom na całym świecie wprowadzać innowacje, szczególnie w dziedzinach matematyki, nauk ścisłych i technologii.
Szkolenie nauczycieli Szkolenie nauczycieli
Program szkoleniowy dla nauczycieli Intel® Teach Program pomaga im zrozumiec, kiedy i gdzie wprowadzic narzedzia i zasoby technologiczne w nauczaniu.

Miedzynarodowe targi nauki i techniki (ISEF) organizowane przez firme Intel Miedzynarodowe targi nauki i techniki (ISEF) organizowane przez firme Intel
Najwieksze na swiecie zawody naukowe dla uczniow szkol ponadpodstawowych, na ktorych mlodzi naukowcy walcza o nagrody i stypendia o lacznej wartosci ponad 4 miliony USD.

Innowacje technologiczne na uniwersytetach Innowacje technologiczne na uniwersytetach
Program nauczania w szkolach wyzszych Intel® Higher Education Program to swiatowa inicjatywa, wprowadzajaca na uniwersytety znajomosc najnowszych technologii poprzez granty badawcze, fora technologiczne i pomoc specjalistow firmy Intel.
 
 
Intel® Teach Elements
 

 
Narzędzia i zasoby
 

 
Łącza pokrewne
 na początek