Освітні програми Intel в інших країнах

   Англійською   Інформація англійською мовою
10 мільйонів підготовлених учителів:
Нескінченна кількість модернізованих аудиторій
На головну сторінку ›Ініціативи Intel® в освіті ›
Ініціативи Intel® в освіті
Ми віримо, що учні та студенти в усьому світі повинні мати усе необхідне для того, щоб стати новим поколінням інноваторів. Щороку корпорація Intel витрачає 100 мільйонів доларів, щоб допомогти викладачам навчати, студентам навчатися, а вищим навчальним закладам світу створювати інновації, особливо у галузі математики, технічних та природничих наук.
Тренінги для вчителів Тренінги для вчителів
Програма «Intel® Навчання для майбутнього» допомагає вчителям усвідомити на якій стадії та яким чином найкраще залучати сучасні технології та ресурси під час своїх занять.

Міжнародний огляд науково-технічної творчості Intel Міжнародний огляд науково-технічної творчості Intel
Набільший у світі науковий конкурс для учнів старших класів, в рамках якого молоді науковці виборюють нагороди та стипендії, загальною сумою на 4 мільйони доларів.

Новаторство у сфері новітніх технологій у вищих навчальних закладах Новаторство у сфері новітніх технологій у вищих навчальних закладах
Метою всесвітньої програма підтримки вищої освіти є донести світовий досвід та знання найсучасніших технологій до вищих навчальних закладів завдяки дослідницьким грантам, підприємницьким форумам та співпраці з науково-технічними співробітниками корпорації Intel.
 
 
Інформація та нові можливості
Дізнайтеся, як нові технології залучаються до освітніх процесів іншими вчителями.

Іноваційна Одисея ›
Ідеї та історії успішного впровадження найновіших технологій.
 

 
Подібні посилання
 на початок